Fauske Motorshow

1 juni arrangeres Fauske Motorshow i Fauske sentrum. Fauske Motorshow har vært arrangert i noen år nå, og har et betydelig antall utstilte motoriserte kjøretøy i alle kategorier. Alt fra båter, mopeder, MC, amcar, bilforhandlere osv,osv.

Salten Motorhistoriske Forening er invitert til å ta del i dette arrangementet. Det er en fin anledning til å vise fram klubbens mangfold og virke. Klubbens kontaktperson er Børge Imingen som også sitter i arrangementskomiteen for Fauske Motorshow.

Børge sier: Det er et eget område under utstillingen for motorhistoriske kjøretøyer. I den forbindelse ber jeg innstendig om at Salten Motorhistoriske forening deltar med så mange utstillere som mulig. Dette er en fin måte å profilere oss på, noe som jeg mener vil hjelpe det målet vi har med å ivareta historiske kjøretøy.

Det er i tillegg en flott arena for å rekruttere nye medlemmer til vår forening. Frigjør dagen og sett kurs mot dette arrangementet, nyt stunden sammen med andre motorhistorikere

Facebook siden: «Fauske Motorshow 2019» inneholder en del informasjon. I

https://nb-no.facebook.com/events/408681263057485/